В атмосфера на гордост, емоции и заслужено признание, кметът на Перник Станислав Владимиров отново се срещна с най-изявените абитуриенти на града. Сред отличените тази година достойно се наредиха и ученици от ТПГ „Мария Кюри“ – млади хора, които с талант, постоянство и амбиция доказаха, че успехът е резултат от труд и характер.
За нас е истинска гордост, че възпитаници на училището ни получиха заслужено признание за своите постижения и достойно представиха името на ТПГ „Мария Кюри“.
Скъпи абитуриенти, пазете смелостта да мечтаете, увереността да вървите напред и силата да променяте света около себе си. Вашият път тепърва започва! 
